Грудень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Інститут Клінічної Медицини в Києві

Інтегрована медицина: поєднання різних підходів до лікування, включаючи альтернативні методи, такі як масаж, йога та інші, з традиційною медициною для поліпшення результатів лікування.

0 Comments

Інтегративна медицина: що це?

Припустімо, ви знайомі з лікарськими травами, оліями, йогою, медитацією та іншими додатковими ліками та медичними втручаннями. У цьому випадку ви, напевно, знаєте, що звичайна медична допомога не завжди використовує весь спектр лікування та ліків, доступних для конкретного захворювання.

Хоча ці немедичні підходи історично називали «альтернативною медициною», ці додаткові підходи можуть бути дуже корисними для підтримки лікування широкого кола проблем зі здоров’ям. Хоча ці медичні підходи та теорії не завжди були доступні вашому звичайному лікарю чи постачальнику послуг, сьогоднішні організації охорони здоров’я як ніколи віддані використанню цих практик як частини більш цілісного та успішного підходу до догляду за пацієнтами.

Цей підхід відомий як інтегративна медицина.

Що таке інтегративна медицина?

Замість того, щоб змушувати пацієнтів вибирати між традиційною медициною чи додатковими методами, інтегративна медицина поєднує ці два підходи, щоб надати пацієнтам найкращі медичні послуги та догляд.

У багатьох випадках лікарі використовуватимуть інтегративні ліки та методи лікування для підтримки традиційної медицини або нададуть догляд і підтримку, якщо традиційна медицина не є варіантом для цього пацієнта.

«Лікарі все ще покладаються на втручання, що ґрунтуються на доказах, коли обирають, які додаткові підходи інтегрувати в своє лікування. Але оскільки дослідження, що підтримують ці інтегративні методи, зростають, лікарі мають більше можливостей при складанні планів лікування, які пропонують найкращий догляд і підтримку для своїх пацієнтів». Каже доктор Марк Мун із Signature+ Concierge Care.

Хоча будь-який пацієнт може отримати вигоду від інтегрованої медицини як доповнення до традиційних медичних підходів, люди з хронічними або складними захворюваннями можуть бути особливо вигідними для отримання вигоди від цього гібридного підходу до охорони здоров’я та здоров’я.

Види інтегративної медицини

Інтегративна медицина може використовувати кілька різних типів додаткових ліків і терапій у поєднанні з традиційною медициною та лікуванням. Ці інтегративні підходи можуть включати, але не обмежуються цим:

●Натуральні добавки та зміни дієти. Це може включати трав’яні добавки, вітаміни та пробіотики. Він також може включати спеціалізовані дієти, наприклад ті, що побудовані на протизапальних продуктах.

●Терапія розуму та тіла. Ці методи лікування можуть варіюватися від медитації до йоги та підтримувати психічне здоров’я та взаємозв’язок розуму та тіла, наприклад, як пацієнт відчуває біль і справляється з ним.

●Кузов. Акупунктура, масаж та інші форми роботи з тілом можуть запропонувати засновані на доказах втручання для різних проблем зі здоров’ям, від болю опорно-рухового апарату до проблем психічного здоров’я.

●Терапія за допомогою тварин. Використання тварин у комплексній системі догляду може допомогти пацієнтам впоратися з болем, самотністю та іншими ускладненнями психічного здоров’я, спричиненими їхніми фізичними захворюваннями.

Переваги інтегративної медицини для пацієнтів

Хоча індивідуальний досвід і переваги можуть відрізнятися, пацієнти, зацікавлені в інтегрованому підході до догляду, можуть отримати наступне:

●Доказова підтримка складних захворювань. Інтегративна медицина може відкрити вам доступ до лікування та втручань, які покращують ваш фізичний комфорт і вашу здатність керувати та долати певні захворювання. Нагляд з боку постачальника медичних послуг може допомогти переконатися, що інтегративні підходи належним чином включені у вашу поточну допомогу.

● Більший вибір у складанні плану лікування. Складні стани здоров’я можуть створювати певні обмеження щодо того, які методи лікування та втручання доступні для пацієнта, головним чином, якщо існує більше ніж одна проблема зі здоров’ям. Передова інтегративна медицина може створити більше можливостей для включення кількох втручань без підвищення ризику нових ускладнень.

● Полегшення первинних симптомів. Багато інтегрованих медичних методів лікування спрямовані на усунення симптомів, пов’язаних із кількома станами здоров’я, включаючи втому, нудоту, блювоту, головні болі, запалення та біль.

На що слід звернути увагу, перш ніж обрати інтегративну медицину

● Суперечливі рекомендації щодо медичних втручань. Хоча ваш основний постачальник медичних послуг може допомогти вам розібратися з потенційними конфліктами в рекомендаціях щодо догляду, ви можете бути змушені вибирати між звичайними та додатковими методами лікування з обмеженими дослідженнями та експертним керівництвом, щоб інформувати своє рішення.

● Ризик можливих ускладнень. Незважаючи на те, що пацієнти, які отримують інтегроване лікування через постачальника медичних послуг, є рідкістю, завжди існує ризик того, що комплексне лікування призведе до небажаних та несподіваних побічніх ефектів.

● Немає гарантії отримання переваг. Навіть якщо інтегрований підхід не спричиняє нових ускладнень чи проблем зі здоров’ям, також можливо, що більш складний план лікування, заснований на додаткових методах, може не дати результатів, відмінних від традиційних методів лікування.

Як знайти постачальників інтегративної медицини поблизу

Оскільки інтегративна медицина стає більш доступною підслужбою традиційної медичної допомоги, ви можете знайти свого лікаря-консьєржа тут, у Flagler Health+, разом із доктором Муном у Signature+.

Доктор Мун сертифікований у галузі внутрішньої медицини, пройшов стипендію з інтегративної медицини та отримав ступінь магістра наук у галузі надання медичної допомоги в Дартмутському коледжі. Доктор Мун стажувався як у клініці Мейо, так і в клініці Клівленда, а також практикував у клініці Мейо протягом 13 років, де він увійшов до п’ятірки найкращих лікарів за рівнем задоволеності пацієнтів.

Перш ніж перевести свою практику до Flagler Health+, доктор Мун працював у відділенні консультативної та діагностичної медицини, де став відомим колегам як майстер діагностики. Після роботи в консультативно-діагностичній медицині доктор Мун став головою виконавчої та міжнародної медицини в клініці Майо, де він провів майже десять років. Доктор Мун розуміє цінність тривалих візитів до кожного зі своїх пацієнтів. Більше часу, проведеного з пацієнтами, покращує точні діагнози та дозволяє налагодити тісніші стосунки між лікарем і пацієнтом, що покращує всі аспекти догляду.

Важливо вибрати лікаря, який пройшов стипендію за акредитованою програмою. Доктор Мун пройшов дворічну стипендію в Університеті Арізони, який вважається провідною програмою інтегративної медицини в США.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *