Грудень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Інститут Клінічної Медицини в Києві

Алезион

0 Comments

Алезіон – профілактичне лікування бронхіальної астми
Alesion
Склад та форма випуску:
Активна речовина – епінастину гідрохлорид. Пігулки 10 чи 20 мг.
Фармакологічна дія:
Алезіон є протиалергічним засобом. Чинить блокуючу дію на Н,-гістамінові рецептори, а також пригнічує дію на вивільнення гістаміну і анафілаксії, що повільно реагує, з опасистих клітин. Препарат також послаблює дію інших медіаторів алергічних реакцій, зокрема, лейкотрієн С фактора активації тромбоцитів і серотоніну. Алезіон погано проникає через гематоенцефалічний бар’єр і практично не впливає на ЦНС.
Показання:
Профілактичне лікування бронхіальної астми. Профілактика та лікування алергічного риніту, шкірних уражень алергічного характеру.
Режим дозування:
Дорослим призначають: при алергічних шкірних проявах по 10 – 20 мг на добу, при бронхіальній астмі та алергічному риніті – 20 мг 1 раз на добу. Дозу слід підбирати індивідуально, узгоджуючи із вираженістю симптомів.
Побічна дія:
Іноді під час лікування препаратом можуть виникати запаморочення, біль голови, втома, сухість у роті.
Протипоказання:
Підвищена чутливість до препарату.
Особливі вказівки:
Алезіон не має бронходилатуючої дії, тому він не купірує гострий напад бронхіальної астми. Алезіон у звичайних дозах не впливає на концентрацію уваги, проте, незважаючи на це, хворим у період застосування препарату рекомендується бути обережними під час керування автомобілем, а також при роботі з приладами, що потребує підвищеної уваги.
Не рекомендується застосування препарату під час вагітності. Алезіон проникає в грудне молоко, тому рекомендується уникати застосування препарату в період лактації.
Оскільки дози препарату у дітей не визначені, алезіон застосовують лише у дорослих. Алезіон може посилювати дію седативних, снодійних, антигістамінних засобів та алкоголю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *